Kullanım deneyimi VitalDermax

Angelina Prag denedim kendisi eylem krem, kırışıklık VitalDermax Yoğun. O anlattı, ne zamandır bulamadım kendiniz için uygun bir ürün, ve o keşfetti VitalDermax. Onu bir deneyim aracı kullanmak ilginç olacak pek çok kadın. Bir kişi benim kartvizit, ben harcamak, iş toplantıları, olan bana mükemmel bakmak gerekir. Genel olarak görünüyorum onların yaşından daha genç, ben kötü alışkanlıkları, aktif bir yaşam tarzı, doğru bir şeyler yiyor. Ben evliyim, bu benim ikinci evlilik ve kocası benden daha genç, 7 yıl boyunca. Bir taraftan gizlice bunu çevreleyen daha sık olduğunu düşünüyorum ben küçük bir koca. Ben denemek bakmak için mükemmel bir ev ve iş yerinde, bu yüzden yüz bakımı – bu benim günlük emek.

Benim araçları cilt bakımı

Angelina Prag denedim kendisi eylem krem kırışıklık karşıtı VitalDermax

Ben inanıyorum ki, genç bir cildin sırrı – onun ıslak ve ultraviyole ışınlarına karşı koruma. Cildim hassas olduğu için güneşe, bu nedenle koruyucu ekipmanlar her zaman vardır var raf. Seçiyorum krem SPF, ve bunları kullanmak, sadece yaz aylarında, ama kışın. Ton aracını seçiyorum buna göre – sadece SPF. Hatta yok olanlar duyarlılık güneş ışınlarına maruz değer krem satın alma ile korunmaktadır. Onlar uzatmak için yardımcı olur, cilde gençlik. Şimdi satılık çok para, ama mükemmel bir krem bakımı ben uzun süre bulamadım.

Kullandım bir kaç krem bakımı aynı anda, çünkü bunların her biri, bir hareket, sadece tek bir yönde: bir iyi yapıyordu özelliği nemlendirme, ama önlemek için, ultraviyole, diğer savundu güneşten doldurmamış kırışıklıkları, üçüncü kombine kendisi gereken her şeyi, ama çok yağlı oldu ve benim cilt için. Ben bir kez gördüm reklam VitalDermax Online satın almak için karar verdi, bu araç.

Hakkında yorumlar eylem krem doğru çıktı

Sözlerini, anti-kırışıklık kremi VitalDermax kombine her ihtiyacım nemlendirme, yumuşatma, kırışıklık, elastikiyet veren ve koruma için UVA/UVB. Bir parçası olarak, kollajen ve ben çok sevdiğim hyaluronik asit, ek katkı ve olarak DNA somon. Ben olumlu değilim, yemek için balık, herhangi bir şekilde, ve biliyorum ne kadar etkiler bir görünüm. Bakıyordum sonuçlar uygulamadan önce ve sonra, onlar etkileyici görünüyordu. Zaten üç gün krem vardı elimde.

Krem sevdim ile ilk uygulama

Sonuç krem kullanımı VitalDerma Angelina

Çok beğendim ambalaj krem – hemen fark oldu aracı için geçerlidir profesyonel bir çizgi. Kavanoz ile bir krem vardır pratik bir formu, onu saklamak ve açmak için. Kapak sıkıca kapanır, sakinim, ne krem özlüyor aşırı hava azaltabilir aktivitesi.

Kıvamı krem güzel, aşırıya kaçmadan yağlı, krem hızla emilir, ama cildi nemlendirir mükemmel. Nasıl kullanılır kremi, ayrıntılı olarak yazılmış gibi ambalaj ve önerir üretici, katılıyordum cilt temizliği, ve daha sonra temel bir araç. Krem sevdim hemen: ilk uygulamadan sonra cilt görünüyordu daha sıkı ve gergindir. Krem kullanılan yüksek kaliteli koruma UV radyasyon, benim hassas cilt hissettim hemen.

O iki hafta sonra cilt haline daha iyi bir görünüm: çıktı elastikiyetini, cilt haline daha yoğun ve daha birden yayılıp dümdüz, hareketsiz küçük kırışıklıkları ve renk oldu hafif. Nemlendirme hissettim %100 hyaluronik asit verdi, kendiniz hakkında bilmek. Kullandığım krem VitalDermax iki ay boyunca, çevre, gibi, ben, olduğunu kaydetti, yüzüm değişmişti. Kocası düzenli olarak yapmaya başladı bana övgü ve şaka, ben onun aslında genç. Sevdim bir eylem krem, şimdi bu önemli araç, bakımı ile benim cilt.