Kullanım talimatları VitalDermax

Kırışıklık kremi VitalDermax Yoğun etkili bir bakım ile mücadele için yaşa bağlı değişiklikler, cilt. Krem kullanarak yardımcı tamamen ortadan mimik kırışıklıkları yarı yarıya azaltmak derin kırışıklıkları. Elde etmek için kalıcı bir sonuç için düzenli olarak krem kullanmak boyunca 28 gün.

Endikasyonları krem

VitalDermax özel olarak tasarlanmış bir cilt için, hangi görünür yaşlanma belirtileri. Krem egzersiz aktif bir eylem ile ilgili farklı kırışıklık tipi, teşvik tam ortadan ince çizgilerin ve kırışıklıkların önemli bir azalmaya derin.

Uygulayın krem, eğer dikkat edin, kendinize yaşa bağlı cilt değişiklikleri, eğitim, kırışıklık, elastikiyet kaybı, yaşlılık lekelerinin görünümünü. Ayrıca krem kullanımı gösterilmiştir kadınlar ile kuru ve çok kuru cilt olarak kullanmak için bir nemlendirici.

Uygulama sonuçlarını krem ile değerlendirilir 28 gün. İstenen etkiyi elde, mümkün olduğunda, günlük kullanım araçları.

Nasıl kullanılır kremi

İstenen etkiyi elde, mümkün olduğunda, günlük kullanım araçları

Kullanım talimatları krem var her pakette. Uygulamadan önce aracı üretici önerir iyice yüz cildi temizlemek ve bundan sonra sadece daha fazla cilt üzerinde. Kullanırken krem yapın ve bir sonraki algoritması:

  1. Yüzünüzü temizleyin kir losyonu, her cilt tipi için. Kuru kurulayın yüzünüzü yumuşak bir bezle silin.
  2. Temizleyin yüzünü ile, buz ile. Masaj parmakları, göz çevresi ve dudak.
  3. Uygulayın VitalDermax alnı, yanakları ve elmacık kemiklerini de dekolte. Yavaş masaj yaparak eşit bir şekilde paylaşmak krem. Yap hafif masaj 2-3 dakika.
  4. Harcamak bu prosedürler düzenli olarak yatmadan önce ulaşılıncaya kadar, istenilen sonuç.

Minimum ders kurtarma cilt 28 gün sürer. Kullanın krem ana ürün olarak cilt bakımı için yatmadan önce.

Kontrendikasyonları

Krem yapılmış organik bileşenler iyi gider hatta çok hassas ciltler. Durumlarda ortaya çıkması alerjik reaksiyonlar tespit edildi. Eğer varsa tahammülsüzlük bileşenleri, ürünü kullanmayın.

Saklayın krem ısı kaynaklarından uzak tutun doğrudan güneş ışığı.

Kırışıklık kremi VitalDermax sipariş Kıbrıs'ta resmi web sitesi. Aracı katılır, hisse senetleri, hemen satın alabilirsiniz yarı fiyatına. Kaydedin gençliğini cilt krem ile birlikte VitalDermax.