Cilt gençleştirme

cilt gençleştirme

Japon kadın denir harikasından biri yükselen güneş: onların zarafet, kendine hakim olma, asalet, fethetmek isteyen ve devam fethetmek erkekler dünya. İnanılmaz gibi yönetmek bakmak 10 ya da 20 yaş daha genç kadınlar diğer milletlerden! Bazı uzmanlar, bunun nedeni, genetik, diğer — doğru beslenme ve hayat açısından, ve hala inanıyorum nedeni, özel bir bakıma iyi görünüyor.

Japon cilt bakımı

Göre, japon felsefesi, vücudumuzun bize verilen geçici kullanım için, bu nedenle onu tedavi gerekir son derece değerli. Sabırlı japon asla harcamak güzellik bakımları , acele ve sistemli bir şekilde ve zevkle harcamak bakımı, yüz bakımı, en az günde 2 saat.

Bu bir sır değil ki asyalılar için soluk bir yüz işareti olarak kabul edilir güzellik ve damat. Bu nedenle çoğu Japon kadın aramak için kendi cilt vardı ince, kadifemsi bir doku ve mükemmel bir renk. Japonca bile var bütün kavram — «bihaku» anlamına gelen «beyaz güzellik». Bu nedenle, temizlik ve güzellik, Ülkede yükselen güneş — kavramları özdeş.

Etkiyi elde etmek için «porselen cilt» ve bakmak için 50, 30, japon kalkmalı bakımı bir bütün ritüel, önemli bir nokta olan kapsamlı bir temizlik ve doğal ev yapımı yüz maskeleri. Bu salon peeling, enjeksiyonları, lazer taşlama ve işlemleri asya güzellikleri arasında son derece olumsuz.

Birincisi, böyle bir cilt gençleştirme çok pahalı. İkincisi, son derece agresif etkiler cilt ve komplikasyonları ile dolu. Bunun yerine, onlar için tercih güçlendirmek, vücudu içeriden yardım, doğru beslenme ve dışında uygulayarak, bir sistem gençleştirme oluşan beş vitesli şanzımanı vardır.

Yüz cilt gençleştirme

cilt temizliği

Gün 1: temizlik

Müdahalede yatmadan önce vermek için cilt nefes almak, dinlenmek ve yalnız kalmak için temiz.

 1. Yarım bardak yulaf ezmesi doğrayın unu kullanarak bir kahve değirmeni veya blender.
 2. Karıştırın sıcak sütü yapana kadar kıyılmış.
 3. Yatmadan önce uygulayın, temizlenmiş yüzünüze tutun 30 dakika ve ılık su ile durulayın.

Gün 2: peeling

Burada çok aşırıya ve zarar vermez cilt itin. Yapmak kolay ve nazikçe.

 1. Yarım bardak şeker ile karıştırın, sıcak süt almadan önce kalın bir bulamaç.
 2. Cilde uygulayın ve masaj yapın, bir dakika.
 3. Bunun için, maskeyi yüzünüzde 15 dakika sonra ılık su ile durulayın.

Gün 3: beyazlatma

Bu yordam, sizin cilt tonunu kaldırır, lekeleri nazikçe eksfoliye sonra bir cilt daha genç ve pürüzsüz.

 1. 5 çilek kaynatın bir bardak süt ile kısık ateşte 3 dakika.
 2. Çıkarın meyveleri ve ezin çatalla püre. Ekleyin, 1 çay kaşığı zeytinyağı veya badem yağı karıştırın kadar tekdüzelik.
 3. Uygulamak cilt üzerinde 30 dakika sonra ılık su ile yüzünüzü yıkayın.
cilt nemlendirme

Gün 4: nemlendirme

 1. Rendeleyin 1 salatalık bir büyük rende, soyma talaş suyu.
 2. Hamuru salatalık ekleyin, 2 yemek kaşığı sıcak süt, karıştırın ve uygulayın, temizlenmiş yüzünüze 20 dakika.
 3. Ilık su ile durulanır.

Gün 5: kaldırma

 1. Karıştırın 1 yemek kaşığı bal, 1 yemek kaşığı süt ve 1 yumurta.
 2. İyice çırpın çırpın ve yüzünüze uygulayın.
 3. Emmek maske tamamen kuruyana kadar.
 4. Ilık su ile durulanır.

Sonra her gençleştirme prosedürleri uygulanmalıdır size uygun cilt tipine göre bir krem. Onu da kendiniz yapmak için bir tek bizim yemek tarifleri. Kayda değer önemli bir nokta: japon çalışıyorum imkanlar güneş cildi korumak, bu yüzden kendi cephanelik her zaman para ile yüksek SPF-filtre. Hakkında bir bronzlaşma deneyiminizi de söz konusu olabilir.

Cildi temizlemek için uygulamadan önce herhangi bir araçları, japon kadınlara yardımcı olur pirinç unu, bir de dahil birçok kozmetik. Ve benzersiz bir japon diyet için elverişli değil sadece, incelik, ama genç bir cilt için genç yaşında yaşlılık!