Yüz gençleştirme – hangi yöntemi seçmeliyim?

Yüz gençleştirme

Zaten 30 yaşından sonra cilt kaybetmeye başlar hiyalüronik asit ve onunla birlikte su. İçeriği azalır, cilt elastin ve kolajen. Cilt daha kuru ve daha az elastik, ve sonra onu görünür kırışıklıklar. Ne yapmalıyım, nasıl tamir ve genç bir cilt? Uzmanlar, kozmetik salon soracak, hangi tedaviler en uygun yol ya da başka bir kadın.

Gibi yüz cildi gençleştirmek

Yüz gençleştirme ulaşmak için farklı yöntemler vardır. Tüm bunları üç gruba ayrılabilir:

  • sağlık yöntemleri,
  • güzellik bakımları,
  • plastik cerrahi teknikleri.

Genel bir sağlıklı yaşam yöntemleri şunlardır:

  • doğru beslenme,
  • sağlıklı bir yaşam tarzı,
  • spor, hiçbir kötü alışkanlıkları.

Bu başlamalıdır yüz gençleştirme.

Zirve moda plastik cerrahi yüz geçti: herkesin gözleri önünde başarısız sonuçlar işlemleri ünlü kişi. Bugün gelişen tedavi edici kozmetik, ve, gruptaki teknikler önemli etkisi cildi cerrahi müdahale olmadan. Bu yöntemler arasında masaj, mezoterapi, biorevitalization, enjeksiyon giriş botulinum toksini, MDF, yanak dolgu, yüz peeling.

Peeling – basit ama etkili bir prosedür gençleştirme

Kozmetik alanında kullanılan her türlü peeling ve harcamak taşlama cilt temizleyiciler cildin yüzeysel katmanları, uyarıcı güncelleme. Güncelleştirilmiş bir ince deri üst üste güzellik maske ve krem hızla emilir ve sahip etkili bir eylem.

Bugün güzellik salonlarında en sık kullanılan kimyasal peeling. O yapılan araçları kullanarak içerir bir organik asit. Yüzeysel kimyasal peeling kullanılır, organik meyve asitleri. Daha derin bir peeling elde edilebilir kullanarak fenol.

Doğru uygulandığında, kimyasal peeling cildin cildin iyileşme olur ve genç bir görünüm ortadan kalkar gibi sorunları, kuruluk, ince kırışıklıklar, pigment lekeleri, yara izleri. Sonra, derin cilt soyma ve deri kaplı kabuk, istediğiniz silemezsiniz. Sonra uzak düşen kabuk deri bir süre daha geri ve daha sonra olur ve genç bir görünüm.

Yüz gençleştirme kullanarak mezoterapi

Mezoterapi – bu tedavi cilt kullanarak microinjections. Enjeksiyon yapmak deri içinden tatbik edilmek çok ince iğneler. Güzellik dikkatle okuyor, cilt durumu ve bundan sonra sadece atar enjeksiyon için yenileyici cilt kokteyl. Kompozisyon kokteyl içerir, vitamin, mineral ve diğer biyolojik aktif maddeler, aktive metabolik süreçleri ve döndürür bir cilt ortaya çıkarır.

Bakımları, mezoterapi yapmak için haftada bir kez. Tedavinin gidişatı için yeterli 8 – 15 prosedürleri bağlı olarak kaynak cilt durumu. Etkisi mezoterapi kararlı, süresi, bireysel özellikleri, cilt.

SPRS terapi

SPRS-tedavisi – modern bir yüksek verimli bir şekilde yüz gençleştirme. O da şudur ki, bir kadın ettirecek çit deri hücreleri olan fibroblastlar gibi özellikler ve yetiştirilen laboratuvar koşullarında. Fibroblastlar bu deri hücreleri üreten gibi gerekli maddeler, hyaluronik asit, elastin ve kollajen.

Yetiştirilen fibroblastlar tarafından microinjections cilde enjekte sorunlu bölgeleri yüz. Canlı cilt fibroblast üretimini uyarır yeni fibroblastlar, gençleştirici bu nedenle, cilt. Prosedür zor, ama buna değer, yüz cilt gençleştirme iki tedaviden sonra tutar en fazla iki yıl.

Biorevitalization – etkili bir yoldur gençlik geri

Biorevitalization bir çeşit mezoterapi, hangi cilt yerine kokteyl enjekte ilaçlar hyaluronik asit. Hyaluronik asit, doğal bir parçası olan deri parçası, bir çekiyor, su, neden olur cilt daha sıkı, esnek ve daha genç gözlerimizin önünde.

Hyaluronik asit enjekte olarak microinjections alma, cildi sadece o çekiyor su ve sentezini uyarır cilt hücreleri kendi hyaluronik asit. Yöntem çok etkili. İçin cilt canlandırıcı ve sorun küçük yüzeysel kırışıklık yeterli bazen iki tedavi bir hafta arayla. Destekleyici tedavi yapılır üç ayda bir.

MDF yerine pasta facelift

Bu yöntem, özel iplik, batırılmış biyolojik olarak aktif bir madde enjekte yumuşak doku yüz. İplik destekleyen doku ve türe göre mezoterapi üretimi teşvik maddeler, cilt gençleştirme. Yöntem etkili, iyi durumda cilt korunur, iki yıl kadar.

Kontur plastik yüz

Kontur plastik yüz yürütülen prolapsusu yumuşak doku yüz, nedeniyle yaş. Yerler, önemli ölçüde azalmış miktarda yumuşak doku ile enjeksiyon enjekte hyaluronik asit, geri, bu nedenle, yüzen yüz hatlarını.

Teknikleri yüz gençleştirme çok. Hangi yöntemi veya birden fazla yöntemleri seçmek, tavsiye edebilir doktorum-güzellik dayanarak, muayene ve inceleyerek hastanın deri.