Lazer gençleştirme: cilt oluşturuyor içinden

Yaşa bağlı değişiklikler cilt

Sırrı verimliliği lazer cilt sıkılaştırma? Nasıl çalışır ve daha farklı bir cerrahi? Neden yöntem kesirli thermolysis tanınan altın standart anti-age kozmetik? Tüm sırları ortaya çıkarmak için bir lazer gençleştirme bize yardımcı lider güzellik.

Kırışıklıklar: nereden geliyorlar?

Bizim cilt hücrelerini sürekli güncellenir – tüm yaşam döngüsü hücreleri sadece yaklaşık 4 hafta. Bu süre hücre doğuyor, yavaş yavaş ilerliyor derinlik cilt yüzeyi, ölür ve kaybolur. Yetmiş yıl vücudumuzda dönüşür yaklaşık 850 nesiller hücre, ve bu süreç bir an olsun güncellenir. Böylece kendilerini hücreleri cilt yaşlanır. Peki neden o zaman yüzünde görünen tüm bu kırışıklıklar ve kıvrımlar?

Nedeni yaşlanma?

 • Yaşlanma süreci ve solgunluk cilt oluyor yavaşlama nedeniyle temel süreçlerini paylaşmak ve sentezi. Biz daha yaşlı, daha «lazier» olur bizim hücreleri. Onlar sentez daha az biyolojik olarak aktif maddeler: hyaluronik asit, protein, elastin, kollajen ve reticulin sorumlu sıkılaştırıcı ve hidrasyon cilt.
 • Yavaş yavaş açığı structural deri lifleri olur, görünür bir sonucu olarak, bizim cilt daha uyuşuk, inceltme ve kuru. Soru yalvarır – miyim uyandırmak bizim hücreleri ve tekrar onları çalışır?

Nasıl geri doğru ritim çalışmaları hücre?

Farklı kurtarma yöntemleri cilt yapısı ve hızlanan değişim süreçleri. Yaralanmaları en etkili yöntemleri stres cilt üzerindeki etkileri, etkili bir şekilde harekete geçirir bu süreci. Anlamak için bu süreci anlamak için yeterli gibi oluyor geri yükleme işlemi, cilt enjeksiyon yerinde. Hayal iğne battı parmak. Tepki, travma, vücudun hemen modunu etkinleştirir hızlı bir iyileşme için en kısa sürede gidermek, yara. Bunun için başlatılan güçlendirilmiş kolajen sentezi, hangi, özellikle, oluşan bağ dokusu.

Bizim vücut yapabiliyor kendi sorunu çözmek için kırışıklık, Etkileri lazer ile ciltgerek bu sadece bir itmek

Yaparak çok sayıda delik yüzeyi boyunca deri yaratacağız, çok sayıda merkezleri rejenerasyon çalışması restorasyonu üzerinde travma ve yol boyunca, yeniden hisse senetleri, kollajen ve diğer proteinlerin oluşturan esnek bir deri için kullanılır. Böyle bir çalışma prensibi var, birçok geleneksel teknikleri enjektabl kozmetik (mezoterapi, biorevitalization, vb)

Sormak – ve burada lazer gençleştirme? Her şey çok basit! Çalışır aynı ilke, sadece yerine bir iğne kullanılır ince yüksek sıcaklık ışını!

Geri yükleme cilt lazer. Nasıl çalışır lazer gençleştirme

Sinyal işlemini başlatmak için hücre yenilenmesini cilt olarak hizmet verebilir ve termik etkisi. Sırasında kesirli thermolysis ışını cilde nüfuz gerekli derinliğe ve kelimenin tam anlamıyla buharlaştırır hücreleri üzerinde küçük bir alan oluşturarak, nokta yanık. Cevap vücudu çalıştırır süreci acil kurtarma.

Güvenli bir lazer gençleştirme

Böyle bir lazer müdahalede lokal anestezi altında, rahat ve güvenli bir hasta için. Onun yardımıyla, başarılı bir şekilde çözmek için bir dizi görevleri:

 • elastikiyetini artırır ve cilt tonu için;
 • kurtulmak için cilt kırışıklıkları için;
 • kaldırmak için örümcek damarlar ve lekeleri;
 • gidermek, yara izi, sivilce (sonrası akne);
 • geri sağlıklı bir cilt.

Uzun süredir dünya çapında bir uygulama, gösterdiği yüksek performans teknikleri, lazer gençleştirme. Bugün tam da bu yordamı kullanın altın standart verimlilik, hangi ile çalışırken sürekli maç diğer güzellik yöntemleri ve araçları!

En iyi lazer – ne o?

Uzman estetisyenler tüm dünyada kabul CO2 lazerler en etkili ve güvenli. Buna rağmen, cihazları, sürekli gelişen, oluşturulan tüm yeni değişiklikler. Kliniklerde kullanılan en yeni lazer sistemi – muhtemelen en mükemmel mevcut bugün:

 • İlk olarak, o süreyi kısaltmak için izin verir prosedürleri en aza indirir.
 • İkincisi, prosedür üzerinde minimal ağrısız.
 • Ve en önemlisi! Sağlar, harika sonuçlar elde etmek!

Hastalara tavsiye ederim işte onu! Çok farklı lazer sistemleri vardır, esnek modları seçme. Bu sayede ayarlayabilirsiniz yoğunluk ve derinlik etkisi ışın verilen tüm bireysel hastanın cilt ve karşılaştığı bir güzellik sunuyor.

Önemli bu yordam, lazer gençleştirme bu ünite geçer en hızlı ve rahat: deri işlenir ve özel bir sırayla, böylece iki komşu nokta ısıtmalı aynı zamanda, çünkü bu bir sebep olabilir, yanık. Böyle bir tedavi programı olarak adlandırılan Z-algoritma. O en aza indirmek için prosedür sonra ağrı, ödem ortadan kaldırmak ve azaltmak için iyileşme dönemi 2-7 gün (amacına bağlı olarak prosedürler).

Planlama prosedürü kesirli thermolysis unutmayın:

 • Seçerken, makinenin tercih edilmelidir CO2 lazer. Uzmanlar, klinikler tavsiye sistemi kullanmak, düzenlenen her türlü test ve başardı kanıtlamak için harika bir verim!
 • İşlem sonrası gerekli kısa ve rehabilitasyon minimum ekstra bir cilt bakımı ile özel bir araç.
 • Rehabilitasyon süreci ağrısız, oldukça rahat ve kısa (2 ila 7 gün).
 • Sonuç kesirli thermolysis belirgin ve uzun süreli. Etkisi daha belirgindir hafta devam eder şiddetlenir 3-6 ay. Gerekirse yordamı tekrarlayabilirsiniz.